O nás

Mambolino je obchodík s detským oblečením pre detičky od 0 do 8 rokov.

Jeho hlavnou myšlienkou je prinášať vám a vaším detičkám krásne a štýlové kúsky oblečenia, ktoré okrem iného sú pohodlné a hlavne kvalitné. Chceme aby ste vaše detičky mohli vyparádiť, aby sa aj oni cítili pekne. No hlavne, aby sa v našich vecičkách cítili dobre pri každej príležitosti. Či už na nejakej oslave alebo len tak niekde v parku, na ihrisku, doma či v škôlke.

V našom e-shope www.mambolino.sk nájdete hlavne oblečenie a doplnky anglických, nemeckých, holandských ale aj talianskych značiek.

Našou hlavnou značkou je anglická značka MINOTI. Taktiež u nás nájdete oblečenie značiek: NURSERY TIME, Snugle Baby, Soft Touch babywear, Lily&Jack, Little Gent, Mini Moi ako aj holandskú značku Dirkje a taliansku značku OVS a veľa iných. Naše portfólio značiek stále rozširujeme podľa najnovších a aktuálnych trendov.

Keďže sme rodičia dvoch malých detí, vyberáme oblečenie s láskou a dbáme pri tom na kvalitu, štýl a jedinečnosť. Chceme aby vaše detičky mali radosť z nosenia svojho detského oblečenia.

Ďakujeme a tešíme sa na váš nákup.

S láskou MAMBOLINO