Potrebujete poradiť?

0914 11 88 78

Mambolino je rodinný obchodík a e-shop s detským oblečením pre detičky od 0 do 8 rokov.

Jeho hlavnou myšlienkou je prinášať vám a vaším detičkám krásne a štýlové kúsky oblečenia, ktoré okrem iného sú pohodlné a hlavne kvalitné. Chceme aby ste vaše detičky mohli vyparádiť, aby sa aj oni cítili pekne. No hlavne, aby sa v našich vecičkách cítili dobre pri každej príležitosti. Či už na nejakej oslave alebo len tak niekde v parku, na ihrisku, doma či v škôlke.

Prečo nakúpiť u nás?

Sortiment

Našou hlavnou značkou, ktorej vecičky ponúkame, je anglická značka MINOTI. Taktiež u nás nájdete oblečenie značiek: NURSERY TIME, Snugle Baby, Soft Touch babywear, Lily&Jack, Little Gent, Mini Moi ako aj holandskú značku Dirkje, taliansku značku OVS, tureckú štýlovú značku MOI NOI, dánske značky En*Fant,CeLaVi, PIPPI a veľa iných. Naše portfólio značiek stále rozširujeme podľa najnovších a aktuálnych trendov. A taktiež postupne zaraďujeme do našej ponuky aj oblečenie slovenských značiek. Napríklad nájdete u nás nádherné pančušky a podkolienky od JEEJ DESIGN či JAPITEX.

Prečo nakúpiť u nás

Jedinečný štýl

Keďže sme rodičia troch malých detí, vyberáme oblečenie s láskou a dbáme pri tom na kvalitu, štýl a jedinečnosť. Chceme aby vaše detičky mali radosť z nosenia svojho detského oblečenia, aby mali štýl a boli jedineční.

Všetko pod jednou strechou

Taktiež sa snažíme rásť a prinášať vám stále viac a viac noviniek pod jednou strechou a tak sme do našej ponuky zaradili aj jedinečné a krásne drevené hračky dánskej značky LITTLE DUTCH a švédskej značky KIDS CONCEPT. A najnovšie aj capačky a gumáky dánskej značky En*Fant, ktoré si získali neskutočnú obľubu u detí a rodičov.

Rodinný e-shop

Sme rodinný e-shop a s láskou sa staráme o každú vašu objednávku, s láskou ju pre vás balíme, píšeme odkazy a odosielame k vám. Ďakujeme a tešíme sa na váš nákup.
S láskou MAMBOLINO team.